LZS Skorogoszcz 3-1 Polonia Karłowice

Po pięknym meczu w wykonaniu naszej drużyny pokonaliśmy lidera, który nie przegrał żadnego meczu aż do tej pory. Karłowice wyszły na prowadzenie po małym nieporozumieniu w obronie i to był jedyny błąd jaki popełniliśmy tego dnia, potem wszystko nam wychodziło znakomicie. Pierwsza połowa była wyrównana, akcja za akacją ale to my byliśmy na lepszej drodze do wyrównania, niż Polonia do podwyższenia. w drugiej połowie zaczęliśmy mocniej "cisnąć" i poskutkowało to bramką Półtoraka. Z rzutu rożnego dorzucał piłkę Młodawski. Następnie nasza pomoc i atak nie przerywali natarcia na bramkę na przeciwnika i tym razem bramkarza gości pokonał jeszcze Janeczek i znakomity tego dnia Tałajczyk.
Mecz zakończył się wynikiem 3-1, a mógł o wiele wyżej, Karłowice w drugiej połowie opadły z sił. Życzymy powodzenia w A klasie i obyśmy się tam spotkali i pokazali im, że to nie przypadek :)
Warto zaznaczyć, że na meczu w Skorogoszczy pojawiło się ponad 350 osób co na B klasie jest rzadko spotykane :)
Najwierniejsi przygotowali oprawę dla tego meczu która wyszła wspaniale!
Następny mecz z Przeczą o godz.17 w Przeczy zapraszamy! :)